سوالات متداول


برای درخواست تبلیغ در وبسایت تونل درخواست خود را از طریق ایمیل info@tnl.ir و یا از طریق شماره تلفن ۰۲۶۳۴۲۳۶۱۷۱ ابلاغ کنید تا توسط بخش تبلیغات تونل مورد بررسی قرار گیرد و پاسخ آن به شما ارسال شود.

برای عضویت در گروه تامین کنندگان تونل از طریق ایمیل info@tnl.ir و یا به آدرس tnl.ir/representative مراجعه کرده و فرم مربوط به تامین کنندگان را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان تونل باشید و یا با شماره دفتر مرکزی تونل در آبیک 02832884105 تماس حاصل فرمایید تا گروه کالایی شما توسط تیم امکان سنجی تونل بررسی و پس از تایید پنل تامین کنندگان در اختیار شما قرار گیرد تا محصولات خود را در سایت تونل و شعب آن نمایش دهید.

در مدیریت طرح و توسعه واحدی به نام لجستیک و امور فنی که شامل معماری- تاسیسات- برق و روشنایی و سیستم های ایمنی و مکانیکال و ...می‌باشد ، فعالیت می نماید. در واحد لجستیک مهندسین و کارشناسان مجرب فعالیت دارند و با بکارگیری آخرین فناوریها در احداث فروشگاهها ، دانش فنی خود را به اثبات می‌رسانند. دقت و نظارت بر عملکرد صحیح تاسیسات مکانیکال و الکتریکال – تهویه مطبوع – سیستم‌های برودتی و حرارتی – ایمنی – روشنایی و ... در فروشگاهها با اتکاء به دانش روز و استفاده از تحقیقات و تجربیات فروشگاههای زنجیره ای بزرگ در جهان، بویژه دقت نظر در لی اوت فروشگاهها و تغییرات صحیح در جهت رضایت مشتریان از جمله وظایف این واحد میباشد.

با توجه به نیاز شهرهای بزرگ به فروشگاههای بزرگ، خط مشی تونل براین اساس وجود دارد که اولویت به احداث فروشگاه در مراکز استانها و در مرحله بعد به شهرهای بالاتر از یکصد هزار جمعیت داده شود . هم اکنون تعداد فروشگاههای زنجیره ای تونل 32 واحد میباشد که با استقبال چشمگیر مشتریان ، امید براین میرود که در آینده ایجاد فروشگاه در شهرهای کوچکتر در دستور کار قرار گیرد.

فروشگاه های زنجیره ای تونل از فناوریهای نوین استفاده می نماید . از جمله این فناوریها میتوان به کاربرد سیستم بارکد، استفاده از رایانه در امور بازرگانی در زمینه های شناسائی منابع تامین کالا – سفارش و خرید و توزیع کالا و نقش آن در ایجاد بانک اطلاعاتی و ایجاد تشکیلات سازمانی در امور انفورماتیک بمنظور ارائه خدمات نرم افزاری – سخت افزاری از جمله فعالیتهای شرکت بشمار میرود . پرداخت وجه کالاها از طریق دستگاههای کارتخوان و پیش بینی فروش اینترنتی کالاها در دستور کار قرار دارد.

در تمامی شعب فروشگاه های تونل سیستم های ایمنی و حفاظتی کامل پیش بینی و نصب شده است . از جمله این سیستم ها میتوان به سیستم اعلام حریق و استفاده از لوازم اطفاء حریق (فایر باکس و کپسول) و همچنین دوربینهای مداربسته اشاره نمود. کارکنان فروشگاه های تونل با گذراندان دوره های خاص آموزشی که توسط سازمان آتش‌نشانی برگزار می‌شود با نحوه برخورد با حریق و کمکهای اولیه آشنا شده اند.

 فروشگاههای زنجیره ای تونل ضمن برخورداری از دانش فنی- فروشگاهی از تجهیزات و تاسیساتی پیشرفته که با معیارها و استانداردهای پذیرفته جهانی مطابقت دارد، فروشگاه های خود را مجهز ساخته است . این تجهیزات نه تنها در حفظ کیفیت بالای مواد غذایی موثر است، بلکه با ایجاد محیط شاد از طریق نورپردازی، دکوراسیون ، پخش موزیک مترنم فروشگاهی، هوای مطبوع در کلیه فصول، پله برقی و غیره، کمک به ایجاد ذهنیت مطلوب در مشتریان می‌نماید.

اصولاً عوامل موثر در انتخاب محل فروشگاه تبعیت از راهبردهای بازاریابی دارد. این راهبردها عبارتند از : الف – دموگرافی که شامل خصوصیات ساکنین منطقه از نظر متغیرهای سن – درآمد – وضعیت تاهل – شغل- تعداد خانوار- میزان سواد و تحصیلات و قومیت می‌شود. ب – تقاضا که مربوط به نیاز ساکنین منطقه به کالا و خدمات خاص است. ج- اقتصاد منطقه بیانگر قدرت خرید مشتریان است که آینده کسب و کار فروشگاه را تبیین می‌نماید. د- سهولت دسترسی به فروشگاه از نظر تسهیلات ترابری عمومی از اهمیت زیاد برخوردار است. هـ- مزیت رقابتی که موقعیت رقابتی فروشگاه را در ارتباط با سایر فروشگاه های رقیب مشخص می‌نماید.

آری، به زودی محصولات تونل را میتوانید از طریق وب سایت www.tnlmarket.com به صورت اینترنتی سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

برای اخذ نمایندگی تونل در شهر و استان خود میتوانید  از طریق ایمیل info@tnl.ir و شماره 02832884105 اقدام کنید، همچین میتوانید با مراجعه به آدرس tnl.ir/نمایندگی فرم اخذ نمایندگی را پر کرده و حوزه کاری خود را به ما معرفی کنید، تیم بررسی نمایندگی های تونل شما را راهنمایی خواهد کرد و در اسرع وقت با شما تماس گرفته میشود.

در صورت هر گونه مشکل فیزیکی کالا و یا خرابی محصول، میتوانید به نزدیک ترین فروشگاه تونل مراجعه کرده و کالای خود را تعویض نمایید.

در حال حاضر تونل 32 فروشگاه فعال در سراسر کشور دارد که در صفحه فروشگاه ها ی این وبسایت میتوانید اطلاعات کلی بسیاری از این فروشگاه ها به دست آورید.

"اصل بودن" مشتری، رعایت ادب واحترام در رفتار با مشتری ، امانت داری ، تواضع ، آراستگی، شنیدن موثر مطالب مشتری، دقت، تعهد، کسب رضایت مشتری ارائه کالاهای با کیفیت، ایجاد محیطی مطبوع و دلپذیر برای مشتری از رئوس منشور اخلاقی کارکنان شرکت رفاه میباشد.

با توجه به نیاز سازمان، اقدام به درج آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار نموده و پس از مصاحبه بطور محدود استخدام می نماید ضمناً در صورت نیاز به مشاغل تخصصی و امورات مربوط ،کاربران رزومه تخصصی خود را بر روی سایت اعلام نمایند تا در فرصت مناسب از تخصص و تجربه آنان بهره گرفته شود.

ایام تعطیل تمام وقت فروشگاهها عبارتند از تاسوعا، عاشورا و اربعین حسینی ، رحلت حضرت رسول اکرم ، شهادت حضرت علی علیه السلام ، رحلت امام راحل (ره) و اول و 13 فروردین همچنین در سالروز 22 بهمن فروشگاه نیم روز صبح تعطیل اند.

فروشگاه های زنجیره ای تونل کار خود را از سال 1390 با دو فروشگاه در شمال کشور آغاز و هم اکنون 32 فروشگاه فعال در کشور عزیزمان دارد.

فروشگاه تونل زیر مجموعه شرکت توسعه و نوآوری لوتوس می باشد که به اختصار تونل نامیده شده است.